Gülçin Ergül ve Yasemin Yürük Fan Club

AnasayfaPortalliSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapChat Box

Paylaş | 

süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
cemrek0lik/kakaOlu kek*m
Moderatör
Moderatör

Grup hepsiden en çok kimi seviyorsun? : CeMRe*m tbiki aşKitomu çok SewioRı_ıM**CeMRe KeMeR/FaN
Bu site nasıl? Beğendin mi? : hemde çoookk beğendiimm!! aslı sayesindee tanıştım siteyLe!! (=

MesajKonu: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   Cuma Şub. 22, 2008 6:19 pm

süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!!

En son Büşra tarafından Cuma Şub. 22, 2008 11:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
cemrek0lik/kakaOlu kek*m
Moderatör
Moderatör

Grup hepsiden en çok kimi seviyorsun? : CeMRe*m tbiki aşKitomu çok SewioRı_ıM**CeMRe KeMeR/FaN
Bu site nasıl? Beğendin mi? : hemde çoookk beğendiimm!! aslı sayesindee tanıştım siteyLe!! (=

MesajKonu: Geri: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   Cuma Şub. 22, 2008 6:49 pm

Kullanıcı profilini gör
cemrek0lik/kakaOlu kek*m
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   Cuma Şub. 22, 2008 10:44 pm

Cemre'nin en çok sevinceği hediye parfümmüş.
Daha önce hiç biriyle çıktığı olmamış.
Kendisine bir AŞK SAKIZI gibi yapışan çok insan olmuş.
Burcu kova.
En sevdiği yemekler dolma ve kıymalı makarna.
Güzelliğinin sırrını kime veya neye borçlusun sorusuna cevabı:hiç aynaya bakmamam...
Onu en çok sevindiren şey waffle.

Dahası gelicek şimdilik bu kadar...
Kullanıcı profilini gör
BsR.
YosHy-Ji @DM!N
YosHy-Ji @DM!N

Nerden gelirsin? : bursa
Grup hepsiden en çok kimi seviyorsun? : hepsi-m ama biraz daha fazla yasemin-im
Bu site nasıl? Beğendin mi? : zaten sitenin adminiyim yani benim sitem:)

MesajKonu: Geri: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   Cuma Şub. 22, 2008 11:50 pm

paylaşımlar için teşekkürler devamını beklerim

SİTEMİZ SADECE YASEMİN VE GÜLÇİN SİTESİ DEĞİLDİR SADECE YASEMİN VE GÜLÇİN ÖN PLANDADIR...
Kullanıcı profilini gör http://www.ghepsifan.tr.cx     www.gulcinyoshy.ile.biz
cemrek0lik/kakaOlu kek*m
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   C.tesi Şub. 23, 2008 10:25 am

bişey değill dewamı gelicekk..
Kullanıcı profilini gör
cemrek0lik/kakaOlu kek*m
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   Ptsi Şub. 25, 2008 2:19 pm

işte dewamı......

şimdi vaktim yokk dewam edcemm..!!
Kullanıcı profilini gör
cemrek0lik/kakaOlu kek*m
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   Salı Şub. 26, 2008 2:00 pm

Cemre 12 yaşında 2 tane ameliyat geçirmiş...
Kullanıcı profilini gör
asLy
GüLÇiN-Ji @DM!N
GüLÇiN-Ji @DM!N

Grup hepsiden en çok kimi seviyorsun? : quLcHin
Bu site nasıl? Beğendin mi? : eßt. qsL

MesajKonu: Geri: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   Perş. Şub. 28, 2008 5:17 pm

SaoL jnm payLaşım için.. =)

------------------------------------------------------------

****aLakaya maydaNozLar kraLLıqıı****

imzam ve avatarımı yapan jNm adMinm büşRa Ya teşeKKür ederM ÇalmayıN usuLuRsunuZ !!!

KoLo_HorTLaqxD
Kullanıcı profilini gör
cemrek0lik/kakaOlu kek*m
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=   C.tesi Mart 01, 2008 11:04 am

önmli diiL görewimis (= Razz
Kullanıcı profilini gör

süper cemre fotoları ve bilinmeyenleri!!![tabi benim imzalı cemre avatarlarımda dahil] (=
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasemin Yürük Heygirl + İmzalık Resimler